Federation selection    ECU Logo

Tournament selection

Sort according to

Federation: Greece (GRE)

Flag GRE
No.TournamentLast update
1OMAΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΙΛΙΑΣ 2018 «ΝΙΚΟΣ ΣΤΡΟΦΑΛΗΣ» Β ΟΜΙΛΟΣ 3 Minutes
2OMAΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΙΛΙΑΣ 2018 «ΝΙΚΟΣ ΣΤΡΟΦΑΛΗΣ» Α ΟΜΙΛΟΣ 4 Minutes
32018 Team Championship ESSTH-CHALK - B Local 4 Minutes
42018 Team Championship ESSTH-CHALK - POA 47 Minutes
5ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 10 ΕΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Ν. ΧΑΝΙΩΝ 1 Hours 24 Min.
6ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 14 ΕΤΩΝ Ν. ΧΑΝΙΩΝ 1 Hours 27 Min.
7ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 10 ΕΤΩΝ Ν. ΧΑΝΙΩΝ 1 Hours 28 Min.
8Προκριματικά Ατομικών Ηρακλείου 2018 ΑΓΟΡΙΑ 14 3 Hours 21 Min.
9Προκριματικά Ατομικών Ηρακλείου 2018 ΑΓΟΡΙΑ 10 3 Hours 21 Min.
10Προκριματικά Ατομικών Ηρακλείου 2018 ΑΓΟΡΙΑ 12 3 Hours 22 Min.
11Πρωτάθλημα Κάτω των 16 ετών Κορίτσια Νομού Χανίων 3 Hours 50 Min.
12Πρωτάθλημα Κάτω των 14 ετών Κορίτσια Νομού Χανίων 3 Hours 57 Min.
137ο BLITZ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 21/01/2018 4 Hours 13 Min.
14ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 16 ΝΟΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4 Hours 26 Min.
15Πρωτάθλημα Κάτω των 12 ετων Ν. Χανίων 4 Hours 43 Min.
16Πρωτάθλημα κοριτσιών κάτω των 8 Νομού Χανίων 4 Hours 59 Min.
17Πρωτάθλημα κάτω των 16 ετών Νομού Χανίων 5 Hours
18Πρωτάθλημα Κάτω των 12 ετών κορίτσια Ν.Χανίων 5 Hours 1 Min.
19Πρωτάθλημα κάτω των 8 Νομού Χανίων 5 Hours 3 Min.
201ο ΚΑΠΠΑ ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΚΑΘΕ ΔΕΥΤΕΡΑ 22/01/2018-19/02/2018 5 Hours 30 Min.
21ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 8 ΝΟΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 6 Hours 46 Min.
224ο ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε.Σ.Π. 'ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ' 7 Hours 6 Min.
2311th Triandrias International Open A' Group 7 Hours 32 Min.
2411th Triandrias International Open B' Group 7 Hours 32 Min.
25ΑΤΟΜΙΚΟ ΝΕΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ -8 7 Hours 44 Min.
26ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΑΚΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 2017-2018 Α ΔΗΜ 9 Hours 43 Min.
27ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΑΚΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 2017-2018 ΓΥΜΝ 9 Hours 43 Min.
28ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΑΚΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 2017-2018 ΣΤ ΔΗΜ 9 Hours 43 Min.
29ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΑΚΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 2017-2018 Ε ΔΗΜ 9 Hours 44 Min.
30ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΑΚΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 2017-2018 Δ ΔΗΜ 9 Hours 44 Min.
31ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΑΚΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 2017-2018 Γ ΔΗΜ 9 Hours 44 Min.
32ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΑΚΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 2017-2018 Β ΔΗΜ 9 Hours 44 Min.
3319th OPEN TOURNAMENT "LORENTZOS MAVILIS" A'_CORFU 2018 10 Hours 2 Min.
3419th OPEN TOURNAMENT "LORENTZOS MAVILIS" B'_CORFU 2018 10 Hours 41 Min.
3522ο ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ (-16 ΕΤΩΝ) Rapid ΝΙΚΑΙΑΣ 11 Hours 39 Min.
364th International Chess Open Tournament "Vardaris" 12 Hours 39 Min.
3714o OPEN ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΤΡΙΑΝΤ. ΣΙΑΠΕΡΑ - 14TH TR. SIAPERAS MEMORIAL OPEN CHESS SQUARE (ΜΟΝΟ ΣΑΒΒΑΤΑ) 19 Hours 13 Min.
38Ανοιχτό Πρωτάθλημα Ηλείας Ιονίων νήσων ΕΣΣΠ 2018 1 Days
392ος ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΟΥ ΣΚΑΚΙΟΥ Α.Π.Ο. "ΚΟΤΙΝΟΥ" (Blitz) - Σάββατο 20/1 1 Days 1 Hours
402ος ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΟΥ ΣΚΑΚΙΟΥ Α.Π.Ο. "ΚΟΤΙΝΟΥ" (Rapid) - Σάββατο 20/1 1 Days 3 Hours
411o ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Junior ΕΩΣ 10 ΕΤΩΝ 2018 ΚΑΙ Bambini ΕΩΣ 8 ΕΤΩΝ 2018 1 Days 3 Hours
42Πατρεύς Teams 2018 1 Days 3 Hours
431o Junior Rapid (U12) ΣΠΖ Κέρκυρας 2011 1 Days 4 Hours
44ΑΤΟΜΙΚΟ ΝΕΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ -14 1 Days 4 Hours
45Atomika neanika Lasithiou 2018 -Koritsia U10 1 Days 4 Hours
46Atomika neanika Lasithiou 2018 -Agoria U12 1 Days 5 Hours
47Atomika neanika Lasithiou 2018 -Agoria U10 1 Days 5 Hours
48Atomika neanika Lasithiou 2018 -Agoria U8 1 Days 5 Hours
49ΑΤΟΜΙΚΟ ΝΕΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ -12 1 Days 6 Hours
50ΑΤΟΜΙΚΟ ΝΕΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ -10 1 Days 6 Hours