Federation selection    ECU Logo

Tournament selection

Sort according to

Federation: Bulgaria (BUL)

Flag BUL
No.TournamentLast update
11-ви турнир по ускорен ШАХМАТ за ДЕЦА "ЕВРОСОФИЯ" до 10 г. 1st Children rapid "EUROSOFIA" until 10 7 Minutes
28-ми мемориал "СТИЛЯН СТРУГОВ" 8th memorial Stiljan Strugov 45 Minutes
31-ви турнир по ускорен ШАХМАТ за ДЕЦА "ЕВРОСОФИЯ" до 14 г. 1st Children rapid "EUROSOFIA" until 14 47 Minutes
422 март 2017г. Шахматен дом "Левон Ованезов" гр. Варна, блиц 9 кръга www.ovanezov.free.bg 11 Hours 29 Min.
5Детски турнир "ТЪРНОВСКО ЦАРСТВО" - А група 15 Hours 8 Min.
6Детски турнир "ТЪРНОВСКО ЦАРСТВО" - Б група 15 Hours 9 Min.
7Мемориал "Христо Геренски" 2017 15 Hours 33 Min.
8Икономически Университет Варна Varna City 18 Hours 21 Min.
9Dupnitsa - Memorial Lyuben Konstantinov: Prize fund 2 000 BGN 08-09.04.2017 22 Hours 52 Min.
101st open for RUSE cup 1-ви открит турнир за купа РУСЕ 1 Days 9 Hours
113rd RAPID open MGU 26 March 2017 3-ти открит турнир по ускорен шахмат МГУ 26 Март 2017 1 Days 10 Hours
123nd BLITS open MGU 26 March 2017 3-ти открит турнир по БЛИЦ шахмат МГУ 26 Март 2017 1 Days 10 Hours
13МЕЖДУНАРОДЕН ОПЕН БОРИНО 2017 1 Days 11 Hours
149-ти МЕМОРИАЛ ХАДЖИПЕТРОВ - 2017г. " А " - турнир 1 Days 15 Hours
15Мемориал "Христо Геренски" 2017 1 Days 17 Hours
169-ти МЕМОРИАЛ ХАДЖИПЕТРОВ - 2017г. " Б " - турнир 2 Days 10 Hours
17Albena chess festival 2017 2 Days 12 Hours
182-ри “Развитие на ДЮШ в България“ 2 Days 13 Hours
1920-ти турнир по ускорен шах на ПП "ГЕРБ"-Варна, Фестивален Комплекс, 19.03.2017г. 3 Days 13 Hours
20Slavia 83 Sofia 17-19.03.2017 3 Days 13 Hours
21Зонално Индивидуално Първенство по класически шахмат момчета до 12 г. ЮЖНА ЦЕНТРАЛНА ЗОНА 3 Days 16 Hours
22Зонално Индивидуално Първенство по класически шахмат юноши до 14 г. ЮЖНА ЦЕНТРАЛНА ЗОНА 3 Days 18 Hours
23Зонално Индивидуално Първенство по класически шахмат момичета до 12 г. ЮЖНА ЦЕНТРАЛНА ЗОНА 3 Days 18 Hours
24Пети турнир "МЛАДИ НАДЕЖДИ" до 10 г. СКШ "Плевен ХХI" 08 април 2017 3 Days 23 Hours
25Зонално Индивидуално Първенство по класически шахмат юноши до 16 г. ЮЖНА ЦЕНТРАЛНА ЗОНА 4 Days 14 Hours
26Зонално Индивидуално Първенство по класически шахмат девойки до 14 г. ЮЖНА ЦЕНТРАЛНА ЗОНА 4 Days 15 Hours
27Зонално Индивидуално Първенство по класически шахмат юноши до 20 г. ЮЖНА ЦЕНТРАЛНА ЗОНА 4 Days 15 Hours
28Зонално Индивидуално Първенство по класически шахмат юноши до 18 г. ЮЖНА ЦЕНТРАЛНА ЗОНА 4 Days 19 Hours
29Panichishte - Rila Spring Open: Prize fund 1 000 BGN 13-14.05.2017 8 Days 18 Hours
30ЗИП_Североизточна Зона_2017_G16 9 Days 14 Hours
31ЗИП_Североизточна Зона_2017_B12 9 Days 14 Hours
32Зонално Северозападна Зона-12Д 10 Days 13 Hours
33Зонално Северозападна Зона-12М 10 Days 13 Hours
34Зонално Индивидуално Първенство по класически шахмат момчета до 12 г. СОФИЯ-ГРАД ЗОНА 10 Days 13 Hours
35VI-ти "Мемориал Богомил Андонов"- Кюстендил-12.03.2017 год. 10 Days 14 Hours
36ЗИП момчета до 12 години СЦЗ 10 Days 14 Hours
37ЗИП_Североизточна Зона_2017_G14 10 Days 14 Hours
38Шах в Двореца 2200 - 7 турнир Верига турнири за купа "Веселин Топалов" 10 Days 14 Hours
39ЗИП_Североизточна Зона_2017_B14 10 Days 15 Hours
40Зонално Индивидуално Първенство по класически шахмат юноши до 14 г. СОФИЯ-ГРАД ЗОНА 10 Days 15 Hours
41Зонално Северозападна Зона-20М 10 Days 16 Hours
42Зонално Индивидуално Първенство по класически шахмат юноши до 16 г. СОФИЯ-ГРАД ЗОНА 10 Days 17 Hours
43Зонално Индивидуално Първенство по класически шахмат девойки до 16 г. СОФИЯ-ГРАД ЗОНА 10 Days 17 Hours
44Зонално Индивидуално Първенство по класически шахмат девойки до 14 г. СОФИЯ-ГРАД ЗОНА 10 Days 17 Hours
45Зонално Индивидуално Първенство по класически шахмат момичета до 12 г. СОФИЯ-ГРАД ЗОНА 10 Days 17 Hours
46ЗИП юноши до 14 години СЦЗ 10 Days 18 Hours
47ЗИП_Североизточна Зона_2017_G12 10 Days 18 Hours
48ЗИП момичета до 12 години СЦЗ 10 Days 18 Hours
4938th Tournament "LEIPZIG" 2017 10 Days 19 Hours
50ЗИП_Североизточна Зона_2017_G18 10 Days 19 Hours
Advertisement
Advertisement