Tournament selection

Sort according to

Federation: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
No.TournamentLast update
1AĞ TOP Şahmat Klubu -- Təsnifat turniri -- III DƏRƏCƏ 26-30 yanvar 2018 6 Hours 56 Min.
2Azerbaijan Chess Championship 2018-Men 7 Hours 27 Min.
3" Tempo Turnir" -Bakı 4 №-li İOEUGİŞM (Nəsimi məktəbi) 21.01.18 (15:00) 8 Hours 29 Min.
4 1 dərəcə Turniri 16-24.01.18--4№li İOEUGİŞM 11 Hours 59 Min.
5Şah Klub "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş 4-cü dərəcə təsnifat turniri (Sabunçu Gənclər Evi 27.01.2018 - 31.01.2018 saat 11:00) 13 Hours 39 Min.
6Şah Klub "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş 3-cü dərəcə təsnifat turniri (Sabunçu Gənclər Evi 27.01.2018 - 31.01.2018) 13 Hours 39 Min.
7Şah Klub "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş 2-ci dərəcə təsnifat turniri (Sabunçu Gənclər Evi 27.01.2018 - 31.01.2018) 13 Hours 39 Min.
8Elfim Nərimanov filialı sinaq yarışı "İlk 10 yerə mükafat" 16 Hours 13 Min.
9Elfim Nərimanov filialı IV dərəcə turniri "ilk 10 yerə mükafat" 16 Hours 14 Min.
10Elfim Nərimanov filialı III dərəcə turniri "İlk 10 yerə mükafat" 16 Hours 15 Min.
11Elfim Nərimanov filiali II derece turniri "İlk 10 yerə mükafat" 16 Hours 18 Min.
12AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) 1 Days 5 Hours
13TEMPO 20-01-2018 RSK 1 Days 6 Hours
14Bakı 4 №-li İOEUGİŞM 02 fevral Gənclər gününə həsr olmuş təsnifat turniri-sınaq yarışı 7 yaşadək (2011-ci il və kiçik) 26-30.01.2018 1 Days 8 Hours
15Bakı 4 №-li İOEUGİŞM 02 fevral Gənclər gününə həsr olmuş təsnifat turniri-4 dərəcə.26-30.01.2018 1 Days 8 Hours
16Bakı 4 №-li İOEUGİŞM 02 fevral Gənclər gününə həsr olmuş təsnifat turniri-3 dərəcə.27-31.01.2018 1 Days 8 Hours
17Bakı 4 №-li İOEUGİŞM 02 fevral Gənclər gününə həsr olmuş təsnifat turniri-2 dərəcə.25-31.01.2018 1 Days 8 Hours
18CHESSLAND IV dərəcə təsnifat turniri 27-31.01.2018 1 Days 10 Hours
1927-31 yanvar 2018 tarixində Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında 4 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 3 Days 16 Hours
2027-31 yanvar 2018 tarixində Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında 3 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 3 Days 16 Hours
2127-31 yanvar 2018 tarixində Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında 2 ci dərəcə üzrə təsnifat turniri 3 Days 16 Hours
223 nömrəli RİOEUGİŞM II dərəcə uğrunda təsnifat turniri (Nərimanov filialı) 22.01.2018 5 Days 11 Hours
23 1 dərəcə Turniri 16-24.01.2018--4№li İOEUGİŞM(Nəsimi məktəbi) 6 Days 7 Hours
243 nömrəli RİOEUGİŞM IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri (Nərimanov filialı) 26.01.2018 6 Days 12 Hours
253 nömrəli RİOEUGİŞM III dərəcə uğrunda təsnifat turniri (Nərimanov filialı ) 26.01.2018 6 Days 12 Hours
26"20 Yanvar Şəhidlərinin xatirəsi"nə həsr olunmuş Blits turniri Dərəcəsizlər arasında 7 Days 10 Hours
27 4№li İOEUGİŞM "Tempo Turnir" 7 Days 12 Hours
28Blits turnir 4№li İOEUGİŞM (Nəsimi məktəbi).14.01.18 8 Days 5 Hours
29TEMPO 13-01-2018 RSK 8 Days 6 Hours
30HƏR ŞƏNBƏ TEMPOTURNİR- SUMQAYIT 8 Days 8 Hours
31Ucar Qışı Blits Turnir. 8 Days 9 Hours
32Fuad Jafarov memorial-rapid 6 january 2018 9 Days 6 Hours
33HİRŞDK: II dərəcə (16 yaşadək-2002-ci il təvəllüdlü) "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi 9 Days 8 Hours
34HİRŞDK: III dərəcə (16 yaşadək-2002-ci il təvəllüdlü) "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi 9 Days 8 Hours
35HİRŞDK: III dərəcə (9 yaşadək-2009-cu il təvəllüdlü) "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi 9 Days 8 Hours
36HİRŞDK: IV dərəcə (12 yaşadək-2006-cı il təvəllüdlü) "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi 9 Days 8 Hours
37HİRŞDK: IV dərəcə (8 yaşadək-2010-cu il təvəllüdlü) "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi 9 Days 8 Hours
38HİRŞDK: sınaq yarışı (8 yaşadək-2010-cu il təvəllüdlü) "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi 9 Days 8 Hours
39Fuad Jafarov memorial-U10 3-9 january 2018 9 Days 9 Hours
40Fuad Jafarov memorial -open 4-11 january 2018 10 Days 7 Hours
41Fuad Jafarov memorial-Masters (Anatoliya hotel) 4-11 january 2018 10 Days 10 Hours
42"Hər şənbə" tempoturniri-Sumqayıt 15 Days 5 Hours
43"31 December-International Solidarity Day of Azerbaijanis" Rating Tournament 17 Days 7 Hours
44Fuad Jafarov memorial-blitz team 3 january 2018 17 Days 17 Hours
4531 dekabr Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Gününə həsr olunmuş turnir-A qrupu (Gəncə) 19 Days 8 Hours
4631 dekabr Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Gününə həsr olunmuş turnir-B qrupu (Gəncə) 19 Days 8 Hours
4731 dekabr Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Gününə həsr olunmuş turnir-C qrupu (Gəncə) 19 Days 8 Hours
48"Şah Klub" Dünya Azərbaycanlılarin Həmrəylik Gününə həsr olunmuş 4-cü dərəcə Təsnifat turniri (Sabunçu Gənclər Evi 25-30 Dekabr 2017) 21 Days 16 Hours
49"Şah Klub" Dünya Azərbaycanlılarin Həmrəylik Gününə həsr olunmuş 3-cü dərəcə Təsnifat turniri (Sabunçu Gənclər Evi 25-30 Dekabr 2017) 21 Days 16 Hours
50"Şah Klub" Dünya Azərbaycanlılarin Həmrəylik Gününə həsr olunmuş 2-ci dərəcə Təsnifat turniri (Sabunçu Gənclər Evi 25-30 Dekabr 2017) 21 Days 16 Hours