Federation selection    ECU Logo

Tournament selection

Sort according to

Federation: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
No.TournamentLast update
1Fuad Jafarov memorial-Master 3-11 january 2018 3 Hours 23 Min.
2Baku Open 2017, group Open, 12-22 November 2017, Baku 6 Hours 9 Min.
3Gəncə şəhər birinciliyi 2010 və daha kiçik qızlar 7 Hours 21 Min.
4Gəncə şəhər birinciliyi 2008-2009 qızlar 7 Hours 23 Min.
5Gəncə şəhər birinciliyi 2006-2007 qızlar 7 Hours 23 Min.
6Gəncə şəhər birinciliyi 2004-2005 qızlar 7 Hours 23 Min.
7Gəncə şəhər birinciliyi 2002-2003 qızlar 7 Hours 23 Min.
8Gəncə şəhər birinciliyi 2010 və daha kiçik oğlanlar 7 Hours 23 Min.
9Gəncə şəhər birinciliyi 2008-2009 oğlanlar 7 Hours 23 Min.
10Gəncə şəhər birinciliyi 2006-2007 oğlanlar 7 Hours 24 Min.
11Gəncə şəhər birinciliyi 2004-2005 oğlanlar 7 Hours 24 Min.
12Gəncə şəhər birinciliyi 2002-2003 oğlanlar 7 Hours 24 Min.
13HİRŞDK: II dərəcə 16 yaşadək (2001-ci il təvəllüdlü) "Milli Dirçəliş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 16 - 20 noyabr. 8 Hours 4 Min.
14Elfim Nərimanov filialı IV dərəcə yarışı "İlk 10 yerə mükafat" 8 Hours 5 Min.
15Elfim Nərimanov filialı III dərəcə turniri "İlk 10 yerə mükafat" 8 Hours 5 Min.
16Elfim Nərimanov filiali II derece turniri "İlk 10 yerə mükafat" 8 Hours 6 Min.
17I dərəcə uğrunda təsnifat yarışı-Sumqayıt 8 Hours 8 Min.
18ŞAH KLUB "Milli Dirçəliş Günu"nə həsr olunmuş 2-dərəcə təsnifat turniri(Sabunçu Gənclər Evi. 16--20 noyabr 2017) 8 Hours 11 Min.
19ŞAH KLUB "Milli Dirçəliş Günu"nə həsr olunmuş 3-dərəcə təsnifat turniri (Sabunçu Gənclər Evi. 16--20 noyabr 2017) 8 Hours 11 Min.
20ŞAH KLUB "Milli Dirçəliş Günu"nə həsr olunmuş 4-dərəcə təsnifat turniri (Sabunçu Gənclər Evi 16--20 noyabr 2017) 8 Hours 11 Min.
21II dərəcə uğrunda təsnifat yarışı- Sumqayıt 8 Hours 24 Min.
223 nömrəli RİOEUGİŞM - də 15 noyabr 2017 - ci il tarixində " Payız - 2017" lV dərəcə uğrunda təsnifat turniri Səbail filialı 10 Hours 23 Min.
23Milli Dirçəliş gününə həsr olunmuş 2 ci dərəcə üzrə təsnifat turniri 12-20 noyabr 2017 3n - RİOEUGİŞM 10 Hours 24 Min.
243 nömrəli RİOEUGİŞM-də 15 noyabr 2017-ci il tarixində "Payız-2017" sınaq turniri Səbail filialında 10 Hours 27 Min.
253 nömrəli RİOEUGİŞM-də 16 noyabr 2017-ci il tarixində "Payız-2017" lll dərəcə uğrunda təsnifat turniri Səbail filialında 10 Hours 30 Min.
26Fuad Jafarov memorial-rapid 6 january 2018 10 Hours 36 Min.
27Fuad Jafarov memorial -open 3-10 january 2018 10 Hours 36 Min.
28Elfim Günəşli filialı "İlk 10 yerə mükafat" III dərəcə "İlk 10 yerə mükafat" 11 Hours 7 Min.
29HİRŞDK:III dərəcə 16 yaşadək (2001-ci il təvəllüdlü) "Milli Dirçəliş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 16 - 20 noyabr. 11 Hours 9 Min.
30HİRŞDK: III dərəcə 9 yaşadək (2008-ci il təvəllüdlü) "Milli Dirçəliş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 16 - 20 noyabr. 11 Hours 9 Min.
31HİRŞDK: IV dərəcə 12 yaşadək (2005-ci il təvəllüdlü) "Milli Dirçəliş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 16 - 20 noyabr. 11 Hours 10 Min.
32HİRŞDK: IV dərəcə 8 yaşadək (2009-cu il təvəllüdlü) "Milli Dirçəliş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 16 - 20 noyabr. 11 Hours 10 Min.
33HİRŞDK: sınaq yarışı 8 yaşadək (2009-cu il təvəllüdlü) "Milli Dirçəliş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 16 - 19 noyabr. 11 Hours 10 Min.
34Elfim Günəşli "İlk 10 yerə mükafat" IV dərəcə yarışı 11 Hours 10 Min.
35Baku Open "C" 2017 11 Hours 11 Min.
36Elfim Günəşli "İlk 10 yerə mükafat" II derece "İlk 10 yerə mükafat" 11 Hours 14 Min.
373 nömrəli RİOEUGİŞM "Payız-2017" təsnifat turniri - III dərəcə uğrunda 11 Hours 44 Min.
383 nömrəli RİOEUGİŞM "Payız-2017" təsnifat turniri - IV dərəcə uğrunda 11 Hours 44 Min.
39III dərəcə uğrunda təsnifat yarışı-Sumqayıt 11 Hours 45 Min.
40IV dərəcə uğrunda təsnifat yarışı-Sumqayıt 11 Hours 46 Min.
41AĞ TOP Şahmat Klubu -- Təsnifat turniri -- IV DƏRƏCƏ 16-20 Noyabr 2017 12 Hours 26 Min.
42AĞ TOP Şahmat Klubu -- Təsnifat turniri -- III DƏRƏCƏ 16 - 20 Noyabr 2017 12 Hours 33 Min.
43Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında 16 - 20 noyabr 2017 ci il tarixlərində Milli Dirçəliş gününə həsr olunmuş 3 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 12 Hours 37 Min.
44Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında 16-20 noyabr 2017 ci il tarixlərində Milli Dirçəliş gününə həsr olunmuş 2 ci dərəcə üzrə təsnifat turniri 12 Hours 43 Min.
45Elfim Günəşli "İlk 10 yerə mükafat" sınaq yarışı 13 Hours 24 Min.
4617 noyabr 13 Hours 51 Min.
4717 noyabr b 13 Hours 59 Min.
483 dərəcə Turniri RŞK 1 Days 6 Hours
494 dərəcə Turniri RŞK 1 Days 8 Hours
50 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası - 09-15 dekabr 2017 ci il - OPEN turnir 1 Days 12 Hours
Advertisement