Chess-Results.com Turnuva Veritabanina Hoş Geldiniz

Chess-Results.com is a powerful and dedicated server only for chess-results.

The tournament archive of chess-results.com soon contains 240.000 tournaments from around the world, from club tournaments up to European Championships and Chess Olympiads. This is made possible by the program Swiss-Manager, a adminstrationsprogramm for chess tournaments, working very closely with chess-results.com.

Turnuva Arama

Burada turnuva aranabilir ve sonuclari,eslendirmeleri, carsaftablolari vb. Gorebilir,bastirabilir veya Excel'e cevirebilirsiniz.

Oyuncu Arama

Burada bir oyuncunun katildigi tum turnuvalari bulabilir ve bu oyuncunun ve turnuvalarin tum detaylarini gorebilir, bastirabilir veya Excel'e cevirebilirsiniz.

Oyun Arama

Burada oyun arayabilir, buldugunuz oyunlari online olarak oynatabilir veya PGN formatinda indirebilirsiniz.

İletişim

Sorulariniz, onerileriniz ve elestirileriniz icin lutfen bana(Heinz Herzog) su adresten E-mail gonderin :
contact@chess-results.com (Please in English or German)

Turnuvasecimi

gore dizilim

No.TurnuvaFEDBayrakSon güncelleme
1Lietuvos greitųjų šachmatų komandų pirmenybės LTU
1 Dakika
2Первенство города Ханты-Мансийск по шахматам среди девочек до 9 лет RUS
2 Dakika
3Trofeul Pascal de Toamna ROU
4 Dakika
4Pertandingan Catur GEMPAK SELANGOR Piala YB Nik Nazmi 2017 -Bawah 17 tahun MAS
5 Dakika
5Турнир, посвященный Дню народного единства, 2007-2008 г.р. RUS
7 Dakika
6Турнир, посвященный Дню народного единства, 2009 г.р. и моложе RUS
7 Dakika
7Gampaha District Youth Chess Championship 2017/2018 Under 15 Girls [2002/2003][5th Round @ 12.00 Noon 2017/10/22] SRI
8 Dakika
8Gampaha District Youth Chess Championship 2017/2018 Under 15 Boys [2002/2003][5th Round @ 12.00 AM 2017/10/22] SRI
9 Dakika
9Gampaha District Youth Chess Championship 2017/2018 Under 13 Girls [2004/2005][5th Round @ 12.00 Noon 2017/10/22] SRI
9 Dakika
10Gampaha District Youth Chess Championship 2017/2018 Under 13 Boys [2004/2005][5th Round @ 12.00 Noon 2017/10/22] SRI
9 Dakika
11Gampaha District Youth Chess Championship 2017/2018 Under 11 Girls [2006/2007][5th Round @ 12.00 Noon 2017/10/22] SRI
9 Dakika
12Gampaha District Youth Chess Championship 2017/2018 Under 11 Boys [2006/2007][5th Round @ 12.00 Noon 2017/10/22] SRI
9 Dakika
13CCA Intra Academy Chess Tournament 2017( Group-B) IND
10 Dakika
14Gampaha District Youth Chess Championship 2017/2018 Under 09 Girls [2008/2009][5th Round @ 12.00 Noon 2017/10/22] SRI
10 Dakika
15CCA Intra Academy Chess Tournament 2017( Group-A) IND
10 Dakika
16Gampaha District Youth Chess Championship 2017/2018 Under 09 Boys [2008/2009][6th Round @ 11.30 AM 2017/10/22] SRI
10 Dakika
17Gampaha District Youth Chess Championship 2017/2018 Under 07 Girls [2010/2011/2012][5th Round @ 12.00 Noon 2017/10/22] SRI
11 Dakika
18Gampaha District Youth Chess Championship 2017/2018 Under 07 Boys [2010/2011/2012] [5th Round @ 12.00 Noon 2017/10/22] SRI
11 Dakika
19XXXI Belgrade Trophy - 2017 31. Međunarodno otvoreno prvenstvo Beograda SRB
21 Dakika
20II Cup Gran-Prix Chelyabinsk 2017 Blitz 3 RUS
23 Dakika
21Punjab State U-19 Team Chess Championship 2017 IND
23 Dakika
22Mercantile/Government Services Rapid Chess Championship 2017 SRI
25 Dakika
23EL CLASICO SABAH 2017 (OPEN) MAS
25 Dakika
24ADANA 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI 1300 UKD ALTI TUR
25 Dakika
25Gunavathi Memorial Chess Tournament Under 16 Category (43rd ICA Monthy Chess Tournament) IND
26 Dakika
26По слуху, ДЦП KGZ
27 Dakika
27Gunavathi Memorial Chess Tournament Under 11 Category (43rd ICA Monthy Chess Tournament) IND
27 Dakika
281st Tetrasoft International Open Fide Rating Chess Tournament Hyderabad (AICF 171461/TEL/2017) PrizeFund 5Lakh Entry Fee 3,000/- contact 9885634523 IND
29 Dakika
29Pera Challenge - 2017 Under 09 Open SRI
29 Dakika
30II. dr. Lébényi Béla Sakk Emlékverseny A-csoport HUN
29 Dakika
31Gunavathi Memorial Chess Tournament Open Category (43rd ICA Monthy Chess Tournament) IND
32 Dakika
322nd FCPL Cup Chess Team Championship UAE
35 Dakika
33Pertandingan Catur GEMPAK SELANGOR Piala YB Nik Nazmi 2017 -Kategori Terbuka Amatur MAS
37 Dakika
34II. dr. Lébényi Béla Sakk Emlékverseny B-csoport (12 éven aluliak) HUN
37 Dakika
35TURNAMEN CATUR WALIKOTA CUP 2017 KATEGORI SMP-SMA PUTRA INA
38 Dakika
36TURNAMEN CATUR WALIKOTA CUP 2017 KATEGORI SMP-SMA PUTRI INA
40 Dakika
37Gunavathi Memorial Chess Tournament Under 7 Category (43rd ICA Monthy Chess Tournament) IND
40 Dakika
381st UnIquE All Goa school chess Tournament co-ordinated by RCC Vasco. 2017 IND
41 Dakika
3948th KVS NATIONAL SPORTS MEET (BOYS) 2017 (Under 19 CHESS) IND
41 Dakika
4048th KVS NATIONAL SPORTS MEET (BOYS) 2017 (Under 17 CHESS) IND
41 Dakika
41Gunavathi Memorial Chess Tournament Under 9 Category (43rd ICA Monthy Chess Tournament) IND
42 Dakika
42Чемпионат Перми 2017 - классика RUS
44 Dakika
43Личный чемпионат Сахалинской области по классическим шахматам RUS
46 Dakika
44TURNAMEN CATUR WALIKOTA CUP 2017 KATEGORI SD KELAS 4 - 6 INA
48 Dakika
451 этап кубка Эмилии_2017 RUS
50 Dakika
46Pera Challenge - 2017 Under 13 Open SRI
51 Dakika
47TURNAMEN CATUR WALIKOTA CUP 2017 KATEGORI SD KELAS 1 - 3 INA
54 Dakika
48Šachmatų turnyras Kaunas Grand Prix Beginner 2017.10.22 B LTU
56 Dakika
49Šachmatų turnyras Kaunas Grand Prix Beginner 2017.10.22 A LTU
56 Dakika
50Šachmatų turnyras Kaunas Grand Prix Beginner 2017.10.22 Start up LTU
58 Dakika
Advertisement