Добродошли на турнирску базу цхесс-ресултс.цом

Chess-Results.com is a powerful and dedicated server only for chess-results.

The tournament archive of chess-results.com soon contains 245.000 tournaments from around the world, from club tournaments up to European Championships and Chess Olympiads. This is made possible by the program Swiss-Manager, a adminstrationsprogramm for chess tournaments, working very closely with chess-results.com.

Тражи турнир

Овде можете потражити турнир и приказати / испринтати / превести у Екцел коначне резултате, паровања, табеле са партијама и др

Тражи играча

Овде можете пронаћи све турнире где је играч играо и приказати / испринтати / превести у Екцел све детаље о играчу и турнирима.

Тражи партију

Овде можете претражити партије и погледати их онлине или их преузети у ПГН формату.

Контакт

За питања, предлоге и критике молимо вас пошаљите ми (Хеинз Херзог) Е-маил :
contact@chess-results.com (Please in English or German)

Одабир турнира

Сортирај према

БрТурнирФЕДзаставаПоследња измена
1CAMPEONATO METROPOLITANO SUB 16 Y SUB 18 - FMDA 2017 (Continúa el jueves 16/11 - 19:00 hs.) ARG
0 Минуте
2III Activo Gran Canaria-Ideas Deportivas Canarias 2017 -Circuito Canario ESP
0 Минуте
31er Juvenil Centro Comercial Plaza Puente Alto Sub 14 CHI
0 Минуте
4Club Argentino de ajedrez- BLITZ SABADO 18/11/17 5 MIN. + 2 SEG. - 11 RONDAS ARG
1 Минуте
5CTO DE TENERIFE POR EQUIPOS FUNDACION CAJACANARIAS 2018 - PREFERENTE ESP
1 Минуте
6Szolofurt Kupa 2017 U1600 (B) HUN
1 Минуте
749. Südtiroler Mannschaftsmeisterschaft 2017/18 - Gebietsliga C-Ost ITA
1 Минуте
81er. Torneo de Ajedrez Chess Legens CATEGORIA LIBRE GUA
1 Минуте
9Campeonato Provincial de Huesca 2017. Promoción ESP
2 Минуте
10IV Sabatino válido para el ranking FASGBA en Banfield ARG
2 Минуте
111er Juvenil Centro Comercial Plaza Puente Alto Sub 12 CHI
3 Минуте
12CTO DE TENERIFE POR EQUIPOS FUNDACION CAJACANARIAS 2018 - PRIMERA ESP
4 Минуте
13IRT - PUMA PUNKU MAGISTRAL IV BOL
5 Минуте
14JOGOS ABERTOS DO INTERIOR SP 2017 XADREZ FEMININO 21 - 1ª DIVISÃO BRA
5 Минуте
15JOGOS ABERTOS DO INTERIOR 2017 XADREZ FEMININO LIVRE - 1ª DIVISÃO BRA
5 Минуте
16JOGOS ABERTOS DO INTERIOR 2017 XADREZ FEMININO 21 - 2ª DIVISÃO BRA
6 Минуте
17JOGOS ABERTOS DO INTERIOR 2017 XADREZ FEMININO LIVRE - 2ª DIVISÃO BRA
6 Минуте
18JOGOS ABERTOS DO INTERIOR 2017 XADREZ MASCULINO LIVRE - 2ª DIVISÃO BRA
6 Минуте
19JOGOS ABERTOS DO INTERIOR 2017 XADREZ MASCULINO 21- 2ª DIVISÃO BRA
6 Минуте
20TORNEO DIA DE LA REVOLUCION MEXICANA 2017 LIBRE MEX
6 Минуте
21JOGOS ABERTOS DO INTERIOR 2017 XADREZ MASCULINO LIVRE - 1ª DIVISÃO BRA
7 Минуте
22AUT STMK 1718 Graz 2.Klasse AUT
7 Минуте
23JOGOS ABERTOS DO INTERIOR 2017 XADREZ MASCULINO 21 - 1ª DIVISÃO BRA
7 Минуте
24Gran Prix de Ajedrez 2017 - 10ma Etapa - Olavarria U10 ARG
7 Минуте
25TORNEO DEL CABALLITO DE PALERMO - 4to a 7mo ARG
7 Минуте
26Torneo Internacional Santiago de Cali In memoriam Carlos Cuartas COL
8 Минуте
271er Juvenil Centro Comercial Plaza Puente Alto Sub 10 CHI
8 Минуте
28TORNEO DIA DE LA REVOLUCION MEXICANA 2017 INFANTIL MEX
8 Минуте
291er. Torneo de Ajedrez Chess Legens CATEGORIA Sub 16 GUA
9 Минуте
30Campeonato Infanto Juvenil Sub 10 femenino ESA
9 Минуте
31X Torneo Gamers 2017 MEX
9 Минуте
32IM Round robin Third Saturday 54 - Novi Sad 12.11.- 18.11.2017 SRB
10 Минуте
33Campeonato Infanto Juvenil Sub 16 ESA
10 Минуте
34Drugi međunarodni šahovski turnir "Međugorje open 2017" BIH
10 Минуте
35GM Round robin Memorial Milje Vujovica - Novi Sad 13.11.- 18.11.2017 SRB
10 Минуте
36Third Saturday 55 Open under 2200 - Novi Sad 14.11. - 18.11.2017 SRB
10 Минуте
37GM Round robin Memorial Bogoljuba Dankovica - Novi Sad 19.11 - 24.11.2017 SRB
11 Минуте
38IM Round robin Fontana 13 - Novi Sad 19.11. - 24.11.2017 SRB
11 Минуте
39Third Saturday 57 Open under 2200 - Novi Sad 19.11. - 24.11.2017 SRB
11 Минуте
40IM Round robin Third Saturday 61 - Novi Sad 20.11 - 26.11.2017 SRB
11 Минуте
41Srbija 4 Blitz - Novi Sad 20.11.2017 SRB
12 Минуте
42TORNEO DEL CABALLITO DE PALERMO - 2do y 3ro ARG
12 Минуте
4349. Südtiroler Mannschaftsmeisterschaft 2017/18 - Gebietsliga C-West ITA
13 Минуте
44CLUB DE AJEDREZ CHILE - TORNEO ACADEMIA NOVIEMBRE 2017 CHI
13 Минуте
45Campeonato Provincial Individual Absoluto de Huesca 2017 ESP
14 Минуте
46Gran Prix de Ajedrez 2017 - 10ma Etapa - Olavarria U18 y Libre ARG
15 Минуте
472017 Warwickshire Junior Championship Under 18 ENG
17 Минуте
48Schnellschach Grand-Prix-Serie Husumer Schachverein 2017/2018 Turnier 4 GER
19 Минуте
49Abierto Internacional de la Patagonia 18 al 25 de Noviembre - 250.000 pesos en premios ARG
19 Минуте
50Villa Martelli XVIII IRT Abierto Jose Rubinstein ARG
19 Минуте
Advertisement